Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Ценробанк Японії буде розширювати грошову базу на понад $500 млрд в рік

В економіці Японії триває помірне відновлення  

Ценробанк Японии будет расширять денежную базу в стране на $588-686 млрд в год / ru.wikipedia.org
Ценробанк Японії буде розширювати грошову базу в країні на $588-686 млрд у рік / ru.wikipedia.org

Центральний Банк Японії продовжить дотримуватися колишньої м'якої грошової політики і буде розширювати грошову базу в країні на 60-70 трлн ієн ($588-686 млрд) на рік. Таке рішення було прийнято на засіданні керуючої ради центробанку в Токіо, передає ІТАР-ТАСС.

"В економіці Японії триває помірне відновлення, хоча після підвищення споживчого податку в квітні нинішнього року і спостерігалося зниження попиту", - наголошується в доповіді ЦБ. Серед основних позитивних факторів для японської економіки експерти Банку Японії назвали зростання експорту, а також поступове відновлення економік розвинених країн, яке спостерігається останнім часом.

Україна і Японія до кінця року підпишуть договір про 10 млрд гривень для Бортницької станції

На початку 2013 року Банк Японії прийняв рішення здійснювати великі закупівлі державних облігацій та інших цінних паперів і таким чином закачувати великі кошти у національну економіку - з метою розширення грошової бази і прискорення зростання інфляції в країні до рівня 2% у рік. Це, у свою чергу, покликане подолати дефляційні явища, пожвавити кон'юнктуру, дати поштовх зростанню інвестицій і доходів населення.

Держборг Японії досяг рекордних для країни $10 трлн

Останні дані говорять про те, що зростання цін у Японії йде не такими швидкими темпами, як розраховувала фінансова влада країни. Зокрема, у лютому цей показник становив лише 1,3% порівняно з тим же місяцем 2013 року.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку