Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Рада ЄС найближчим часом розгляне питання відтермінування ЗВТ з Україною

Рада ЄС розгляне пропозиції Європейської комісії щодо відтермінування тимчасового застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі найближчим часом.

REUTERS
REUTERS

Як повідомили агентству УНІАН в Раді ЄС, такий розгляд відбудеться на найближчому засіданні, скоріш за все, Ради із закордонних питань, хоча може відбутися і в рамках засідання будь-якої Ради. "Скоріш за все, рішення буде ухвалено за письмовою процедурою, тобто без обговорення", - пояснили в ЄС.

Як повідомлялося, Європейська комісія внесла на розгляд Ради ЄС та Європейського парламенту пропозиції щодо відтермінування тимчасового застосування Угоди про асоціацію в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Текст пропозицій під назвою "Регламент Європейського парламенту та Європейської ради щодо зміни в регламент (ЄС) № 374/2014 на зниження або скасування митних зборів на товари, що походять з України" опублікований в Офіційному журналі ЄС.

Євросоюз може скасувати відкладення ЗВТ з Україною, якщо Росія порушить домовленостіЦією пропозицією ЄП та ЄС мають затвердити рішення, яким преференції будуть продовжені до 31 грудня 2015 року.

Безпосередньо це рішення вступить в силу з дня публікації в Офіційному журналі та буде застосовуватися з 2 листопада.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку