Китайська компанія почала буріння газових свердловин в Україні (фото)

13:28, 13 березня 2018
Промисловість
1040 0
Китайці почали буріння газових свердловин для «Укргазвидобування» / фото ugv.com.ua

Китайська нафто-сервісна компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. почала буріння газових свердловин у Полтавській області для державної газодобувної компанії «Укргазвидобування». Про це повідомляє прес-служба української компанії.

Читайте такожУкраїна може збільшити видобуток газу до майже 22 мільярдів кубів - профільна асоціація

«Буріння свердловини відбувається на Яблунівському газоконденсатному родовищі «Укргазвидобування», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що проектний термін будівництва свердловини становить 112 діб, а її проектна глибина - 4940 м.

Як повідомляв УНІАН, китайська компанія Xinjiang Beiken Energy, за результатами тендеру в системі державних закупівель ProZorro, у вересні 2017 року уклала з «Укргазвидобування» договір на буріння 24 свердловин протягом 2017-2019 років.

За підсумками 2017 року компанія «Укргазвидобування» збільшила видобуток природного газу на 4,8% - до 15,25 млрд куб. м. У 2018 році компанія планує видобути 16-16,5 млрд куб. м.

Довідка УНІАН. «Укргазвидобування» - найбільша газовидобувна компанія України. До складу компанії входять 4 газопромислових управління: «Шебелинкагазвидобування», «Полтавагазвидобування», «Харківгазвидобування» і «Львівгазвидобування». 100% акцій компанії належать НАК «Нафтогаз України».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter