"Укроборонпром" призначив директора Львівського бронетанкового заводу

11:16, 28 вересня 2015
Промисловість
389 0

Додаткової інформації про новопризначеного керівника концерн не надав.

Страница Авакова в Facebook

Державний концерн "Укроборонпром", що об'єднує головні оборонно-промислові підприємства країни, за результатами конкурсного відбору призначив директором Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа, повідомила прес-служба концерну.

Додаткової інформації про новопризначеного керівника концерн не надав.

Читайте також"Укроборонпром" запустить "Дозор-Б" в серійне виробництво в жовтні

Як повідомляв УНІАН, у червні поточного року керівництво "Укроборонпрому" за зрив планів з виробництва військової техніки для АТО звільнило керівників двох найбільших держпідприємств бронетанкового сектору оборонно-промислового конкурсу України - "Заводу ім. В. А. Малишева" та Львівського бронетанкового заводу. Також у вересні керівництво концерну повідомило про початок серійного виробництва бронемашин "Дозор-Б" на Львівському бронетанковому заводі.

З початку 2015 року "Укроборонпром" оголосив про проведення понад 60 конкурсних відборів на посади директорів підприємств, що входять до складу концерну.

Читайте також"Укроборонпром" налагодить виробництво корпусів для бронетранспортерів БТР-4

Довідка УНІАН. Державний концерн "Укроборонпром" створений 2010 року з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter