Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

З Росії за рік пішло понад 400 німецьких компаній

За даними Німецько-російської зовнішньоторговельної палати, до 2015 року кількість компаній з німецькою участю та їх філій в РФ знизилася на 7% порівняно з попереднім роком.

REUTERS
REUTERS

В Росії до 2015 року кількість компаній з німецькою участю, а також їх філій та представництв скоротилася на 7%.

Про це повідомила Німецько-російська зовнішньоторговельна палата (ВТП), пише «Німецька хвиля».

Згідно з даними Федеральної податкової служби РФ, в 2014 році в Росії було зареєстровано 6 тисяч компаній з німецьким капіталом, а в 2015 році їх чисельність становила 5 583, тобто більш ніж на 400 менше.

При цьому якщо кількість юридичних осіб з німецькою участю скоротилася лише на 4,6%, то кількість філій і представництв німецьких компаній - майже на 24%.

У Росії вирішили переписати антикризовий план з "урахуванням подій останніх тижнів"

Експерти Німецько-російської палати вважають, що таке різке зниження може бути пов'язане з новим порядком перереєстрації представництв і філій, який набрав чинності 1 січня 2015 року і призвів до "серйозним процедурних складнощів і необґрунтованих відмов".

Разом з тим в якості головних причин скорочення числа філій та представництв німецьких компаній палат називає погіршення економічної ситуації в Росії в 2014-2015 роках і сильну девальвацію рубля, яка знизила купівельну спроможність російських клієнтів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку