Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

У Китаї звільнять майже 2 мільйони робітників через падіння виробництва

У першу чергу скорочення торкнуться вугільної та сталеливарної галузей промисловості.

REUTERS
REUTERS

Близько 1,8 мільйонів робітників будуть змушені залишити свої робочі місця в Китаї в рамках реалізації програми зі скорочення надлишкових потужностей у промисловості, повідомляє Прайм з посиланням на заяву міністра трудових ресурсів і соціального забезпечення КНР Іня Вейміня.

"Зараз видобуток вугілля і сталеливарна промисловість є першими, де будуть скорочуватися надлишкові виробничі потужності, за попередніми прогнозами по цим галузям, у вугільній промисловості буде скорочено 1,3 мільйона осіб, в сталеливарній - 500 тисяч, в цілому це торкнеться 1,8 мільйонів робітників", - сказав Інь Веймінь.

Раніше заступник міністра промисловості та інформатизації КНР Фан Фей заявив, що влада Китаю створить спеціальний фонд розміром 100 мільярдів юанів (15,3 мільярда доларів), основна частина коштів з якого піде на допомогу працівникам, які постраждають внаслідок скорочення потужностей важкої промисловості. За його словами, фонд в основному буде використовуватися для вирішення проблеми працевлаштування тих співробітників, чиє виробництво буде скорочено. Передбачається, що кошти буде виділено на період двох років.

У січні економічне видання "Цзінцзі цанькао бао" з посиланням на обізнане джерело повідомило, що центральні фінансові органи КНР планують витрачати щорічно близько 100 мільярдів юанів (15,1 мільярдів доларів) на скорочення потужностей важкої промисловості країни.

У Китаї індекс виробничої активності впав до трирічного мінімуму

Повідомлялося, що влада планує скорочувати промислові потужності в таких галузях, як металургія та вугільна промисловість. Орієнтовний час скорочення потужностей, як повідомило виданню джерело, має становити 4-5 років. "Цзінцзі цанькао бао" також писало, що кошти будуть виділятися, в основному, для виплат звільненим працівникам.

Китай скорочує виробництво сталі і видобуток вугілля

Наприкінці січня Держрада КНР заявила, що Китай скоротить обсяги виробництва в сталеливарній та вугільній промисловості в рамках проведення структурних реформ економіки зі скорочення промислового виробництва.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку