Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

"АвтоКрАЗу" продовжили дозвіл на експорт авто військового призначення

Підприємству доволили експортувати вантажівки КрАЗ та імпортувати товари військового призначення для потреб виробництва.

santal.com.ua
"АвтоКаАЗу" продовжили дозвіл на експорт авто військового призначення / santal.com.ua

Державна служба експортного контролю продовжила найбільшому в Європі виробнику вантажних автомобілів Кременчуцькому автомобільному заводу "АвтоКрАЗ" дію статусу спецекпортера до червня 2019 року.

Як повідомили УНІАН у прес-службі підприємства, з сьогоднішнього дня Держслужба експортного контролю продовжила повноваження на право експорту автомобілів КрАЗ військового призначення та імпорту товарів військового призначення для потреб виробництва підприємства до 1 червня 2019 року.

Як повідомили УНІАН у прес-службі підприємства, статус спецекспортера було отримано "АвтоКрАЗом", відповідно до постанови Кабінету міністрів України №1283 від 31 жовтня 2007 року. Ці повноваження дозволяють підприємству здійснювати безпосередню міжнародну передачу військових товарів без залучення державних спецекспортерів.

Виробництво автотранспорту в Україні скоротилося майже на третину

Як повідомляв УНІАН, 2015 року "АвтоКрАЗ" збільшив виробництво вантажних автомобілів на 1% - до 1,401 одиниці.

2015 року завод збільшив чистий збиток в 2,4 рази - до 371,5 мільйона гривень з 148 мільйонів гривень 2014 року. За підсумками 2014 року "АвтоКрАЗ" отримав чистий збиток у розмірі 148 мільйонів гривень проти 19,79 мільйона гривень чистого прибутку 2013 року.

Довідка УНІАН. ПАТ "АвтоКрАЗ" - найбільший в Європі виробник і постачальник вантажних автомобілів цивільного та спеціального призначення, запасних частин до них, причепів та напівпричепів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку