П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Кубів бачить Україну виробничим центром для канадських компаній

Також міністр підкреслив, що Україна володіє величезним сільськогосподарським та інфраструктурним потенціалом, який може слугувати основою для налагодження економічних зв'язків з Канадою.

REUTERS
REUTERS

Україна може стати виробничим центром товарів, що направляються на міжнародні ринки, для канадських компаній.

Україна і Канада підписали меморандум про підтримку експорту, торгівлі та інвестицій

Про це написав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у колонці для канадського видання The Globe and Mail.

“Що Україна може запропонувати Канаді? У світі глобальних виробничих ланцюгів, де виробництво йде до ефективності, Україна пропонує себе як висококваліфікований, дешевий виробничий центр товарів для канадських компаній. До того ж, українські послуги IT-аутсосрсингу дуже зросли, і наші фірми макють можливості для задоволення потреб найвідоміших світових брендів", - зазначив міністр.

Україна має найбільший за останній час інвестиційній потенціал - Кубів

Також Кубів наголосив, що Україна має величезний сільськогосподарський та інфраструктурний потенціал, який може стати основою для налагодження економічних зв'язків з Канадою.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство економічного розвитку і торгівлі очікує підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною й Канадою 11-12 липня під час офіційного візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

За розрахунками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, зона вільної торгівлі являтиме собою зняття торговельних обмежень і повне скасування торговельного мита на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, відразу після набрання угодою чинності, скасовується торговельне мито на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасовується мито на м'ясо, яйця, овочі, молочну продукцію, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі й трактори. Крім того, документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн.

20 червня в Торонто відбувся українсько-канадський діловий форум, який зібрав понад 400 учасників. Українська урядова делегація на чолі з першим віце-прем'єр-міністром Степаном Кубівим представила основні досягнення уряду за останні місяці, а також плани щодо подальшого дерегулювання та приватизації.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку