Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Матеріали для виготовлення захисних шоломів звільнили від імпортного мита

Прийняття документа дозволить знизити витрати державного бюджету під час закупівлі шоломів.

Фото УНІАН
За ухвалення законопроекту проголосували 248 народних депутатів / Фото УНІАН

Верховна Рада ухвалила закон про скасування імпортного мита при ввезенні в Україну пара-арамідної тканини, яка використовується при виготовленні захисних військових шоломів, що дозволить знизити їх вартість.

Українці з початку року сплатили понад 9 мільярдів військового збору

За прийняття законопроекту №5128 про внесення змін до пункту 4-1 розділу 20 Митного кодексу України про поставки на митну територію України матеріалів для виготовлення спеціальних засобів індивідуального захисту за основу і в цілому проголосували 248 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів.

Народний депутат Вадим Денисенко, який представляв законопроект, зазначив, що прийняття документа дозволить знизити витрати державного бюджету при закупівлі шоломів.

«Це створить конкурентні умови для українських виробників і знизить витрати Збройних сил України під час закупівлі шоломів», - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада 6 грудня відхилила законопроект про скасування ПДВ при імпорті матеріалів для виготовлення захисних військових шоломів.

Фінансування сектору безпеки і оборони України в бюджеті 2016 року становить близько 114 млрд грн.

Кабмін заклав у проекті держбюджету на 2017 рік обсяг фінансування сфери безпеки і оборони на рівні 5% ВВП, або 129 млрд грн. Такий орієнтир перед урядом ставив президент України Петро Порошенко.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку