Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

"Нафтогаз" з березня знижує ціни на газ для промисловості

Максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 березня будуть знижені на 6,9% – до 9 439,2 грн за тис. куб. м порівняно з 10 141,2 грн. за тис. куб. м в лютому.

Фото УНІАН
«Нафтогаз» знижує ціни на газ для промисловості / Фото УНІАН

Національний нафтогазовий холдинг «Нафтогаз України» з 1 березня знижує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 7,2% порівняно з лютим 2017 року – до 8 553,6 грн за тис. куб. м з 9 214,8 грн за тис. куб. м, йдеться в повідомленні компанії.

Гройсман пригрозив звільненням чиновнику, який заявив про можливе підвищення цін на газ для населення

Водночас, за даними «Нафтогазу», максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 березня будуть знижені на 6,9% – до 9 439,2 грн за тис. куб. м порівняно з 10 141,2 грн. за тис. куб. м у лютому.

Як зазначили в компанії, цінові пропозиції «Нафтогазу» диференційовано залежно від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків.

Якщо покупець не має заборгованості перед «Нафтогазом» чи купуватиме не менш як 50 млн кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна палива. У всіх інших випадках застосовується вища ціна.

Всі ціни на паливо вказано з урахуванням ПДВ і тарифів на транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Як повідомляв УНІАН, з 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності новий закон про ринок природного газу, який позбавив Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості.

У лютому 2017 року «Нафтогаз» підвищив мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 22% порівняно з січнем 2017 року – до 9 214,8 грн за тис. куб. м, а також максимальні ціни – на 21%, до 10 141,2 за тис. куб. м.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку