Середа,
28 червня 2017
Наші спільноти

Україна очікує від ЄС визнання сертифікації за трьома видами промпродукції

Україна до 2016 року почала переговори з Європейським Союзом про скасування необхідності додаткової сертифікації промислової продукції (угода АССА) за трьома технічними регламентами.

В України є всі підстави очікувати позитивного висновку Єврокомісії / Фото УНІАН
В України є всі підстави очікувати позитивного висновку Єврокомісії / Фото УНІАН

Україна в 2017 році очікує укладення угод з Європейським Союзом про оцінку відповідності та прийнятності продукції (угоди АСАА) за трьома технічними регламентами промислової продукції, низьковольтного обладнання, машин та електромагнітної сумісності.

В Україні до 2018 року хочуть скасувати обов'язкову сертифікацію продукції

Про це повідомляється в звіті про виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, підготовленому Урядовим офісом з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

«В України є всі підстави очікувати позитивного висновку Єврокомісії за результатами перевірки інституційної та законодавчої складових системи технічного регулювання і, як результат, підписання угод АСАА для перших трьох секторів в 2017 році», - йдеться у звіті.

Також, згідно зі звітом, пріоритетом уряду є досягнення відповідності вимогам ЄС в інших секторах промисловості, що дозволить розширити дію угод АСАА.

Як повідомляв УНІАН, Україна в 2016 році почала переговори з Європейським Союзом про скасування необхідності додаткової сертифікації промислової продукції (угода АССА) за трьома технічними регламентами: машини, низьковольтне електричне обладнання та електромагнітна сумісність обладнання.

Теги: промпродукція, сертифікація

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку