"Полтавагазвидобування" хоче до кінця року ввести в експлуатацію 26 нових свердловин

16:39, 19 квітня 2017
Промисловість
386

Очікуваний сумарний видобуток цих свердловин становитиме близько двох мільйонів кубометрів газу.

REUTERS

Компанія "Полтавагазвидобування", що входить в найбільшу газовидобувну компанію України - "Укргазвидобування" планує до кінця 2017 року вести в експлуатацію 26 нових свердловин, повідомила прес-служба "Укргазвидобування".

Згідно з повідомленням, очікуваний сумарний дебіт цих свердловин становитиме близько двох мільйонів кубометрів газу.

Читайте такожУкраїна з початку року скоротила споживання газу на 7%

Повідомляється, що в першому кварталі 2017 році "Полтавагазвидобування" освоїла сім свердловин, а ще шість вивела з недіючого фонду. "Крім цього, завдяки колтюбингу вдалося додатково добути 1,2 мільйона кубометрів газу з 23 свердловин", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що в другому кварталі цього року компанія планує провести операції за колтюбінгу ще на 25 свердловинах.

Як повідомляв УНІАН, "Укргазвидобування" у 2016 році порівняно з 2015 роком збільшила видобуток природного газу на 0,5% - до 14,605 мільярда кубометрів.

В даний час компанія реалізує програму "20/20", яка передбачає нарощування обсягів видобутку до рівня 20 мільярдів кубометрів газу на рік до 2020 року. Загальний рівень інвестицій для виконання цієї програми оцінюється в 110 мільярдів гривень.

Довідка УНІАН. "Полтавагазвидобування" веде розробку родовищ вуглеводнів на східній і центральній частині України (Полтавська, Харківська, Сумська і Полтавська області).

"Укргазвидобування" – найбільша газовидобувна компанія України. До складу компанії входять 4 газопромышленных управління "Шебелинкагазвидобування", "Полтавагазвидобування", "Харьковгазвыдобування" і "Львовгазвидобування". 100% акцій компанії належать НАК "Нафтогаз України".

Колтюбинговое обладнання – це система гнучких труб, які використовуються для видобутку нафти або природного газу. На відміну від традиційних збірних бурильних труб, такі труби, завдяки своїй гнучкості, здатні надати доступ навіть в бічні і горизонтальні стовбури, крім того не потрібно проводити операції по збірці або розбиранні бурильної колони. Ця технологія дозволяє наростити видобуток вуглеводнів на вже розроблених свердловинах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter