Україна успішно випробувала нові дефіцитні боєприпаси – Турчинов (фото)

13:38, 07 листопада 2017
820 0

Після початку серійного виробництва у військових на фронті вже не буде проблем ні з боєприпасами великого калібру, ні з мінами для мінометів.

РНБО

Відбулись успішні військові випробування дефіцитних боєприпасів, вироблених на українських підприємствах. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов на військовому полігоні у Дівичках.

Читайте такожПолторак: на складах в Калинівці перебувало 83 тисяч тонн боєприпасів, з них 68 тонн були готові до застосування"Це дуже важлива тема для зміцнення обороноздатності країни, її актуальність значно зросла після того, як булознищено два наших потужних арсенали", - цитує його слова прес-служба РНБО.

РНБО

За словами Турчинова, випробували найдефіцитнішу групу боєприпасів, а саме: снаряди калібру 152 мм, гранати (ВОГ) для АГС і 60-міліметрові міни для нових українських мінометів, які вже поставлені на озброєння ЗСУ.

РНБО

Секретар РНБО зазначив, що після проведення найближчим часом державних випробувань та прийняття на озброєння цих боєприпасів розпочнеться їх серійне виробництво.

Він наголосив, що після початку серійного виробництва "у наших військових на фронті вже не буде проблем ані з гранатами для АГС, ані з боєприпасами великого калібру, ані з мінами для мінометів".

РНБО

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter