П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

«Антонов» може змінити постачальників комплектуючих

Державне підприємство «Антонов» не виключає зміни окремих постачальників комплектуючих для літаків, які складають на підприємстві.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в ході прес-конференції у рамках міжнародного авіасалону «Авіасвіт-ХХІ» заявив президент – генеральний конструктор ДП «Антонов» Дмитро Ківа.

За його словами, сьогодні умови постачання низки комплектучих для літаків Ан-140 і Ан-148/158 не задовольняють ДП «Антонов».

«Якщо західні агрегати вдвічі дешевші, ми переходитимемо на них. А то виходить, що нам якийсь насос продають за ціною «Мерседеса», і на цьому насосі виробник хоче у рай в'їхати. Цього не буде», - наголосив Д.Ківа.

Він також не виключив, що якщо будуть відповідні побажання замовника на літаки, які випускає ДП «Антонов», то можна буде встановлювати двигуни західного виробництва.

«Ми давно і плідно співпрацюємо із запорізьким двигунобудівним підприємством «Мотор Січ», але якщо замовник захоче якийсь конкретний двигун, ми задовольнятимемо його запити», - сказав Д.Ківа.

Як повідомляв УНІАН, держпідприємство «Антонов» має намір у рамках міжнародного авіасалону «Авіасвіт-ХХІ» підписати договір з російською компанією «Російські машини» про створення спільного підприємства із виробництва літаків Ан-140.

Міністерство промисловості і торгівлі РФ раніше заявляло про наміри замінити на літаку Ан-148 українські двигуни Д-436-148, які виготовляє ВАТ «Мотор Січ», на російсько-французькі двигуни Sam-146, які використовуються під час виробництва Sukhoi SuperJet-100.

Довідка УНІАН. АНТК ім. Антонова засноване у 1946 році. Серед відомих літаків, у конструкторській розробці яких останнім часом брало участь АНТК ім. Антонова, - Ан-148, Ан-158, Ан-124, Ан-70, Ан-140 та інші.

ДП «Антонов» є правонаступником усіх прав і обов'язків ДП «Київський авіаційний завод «Авіант» і на сьогоднішній день складається з головного підприємства і двох філій (філія «Серійний завод «Антонов» і філія «Антонов-Агро»).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку