П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

"Богдан Моторс" за рік скоротив збиток майже вдвічі

Активи компанії за підсумками року скоротилися на 4% - до 4,2 млрд грн.

Украинская автомобильная компания
Українська автомобільна компанія "Богдан Моторс" входить до корпорації "Богдан"

Українська автомобільна компанія "Богдан Моторс", що входить до корпорації "Богдан", за підсумками 2013 року скоротила чистий збиток у 1,7 разу - до 190,793 млн грн. Про це йдеться в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Згідно з повідомленням, активи компанії за підсумками року скоротилися на 4% - до 4,2 млрд грн. Поточні зобов'язання також скоротилися на 6% - до 586 млн грн. Сумарна дебіторська заборгованість скоротилася на 2,48 млн грн - до 1,88 млрд грн.

Як повідомляв УНІАН, один з найбільших українських виробників автомобілів - корпорація «Богдан» - за підсумками 2013 року знизила обсяги виробництва автомобілів усіх видів на 99% порівняно з 2012 роком - до 6,773 тис. одиниць

Корпорація "Богдан" у лютому заявила, що може припинити діяльність компаній, що входять до них, через постійні і численні перевірки контролюючих і фіскальних органів, які чинять тиск на бізнес.

Довідка УНІАН. "Богдан Моторс" входить до створеної у 2005 році корпорації "Богдан", яка є одним з найбільших виробників автомобільного транспорту в Україні. Потужності входять до його складу підприємств дозволяють щорічно виробляти до 9 тис. автобусів і тролейбусів.

Корпорація «Богдан» створена в лютому 2005 року з метою реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів. З кінця 2008 року корпорацію контролює менеджмент «Богдана» і група українських банків.

У цей час корпорація має два сучасних заводи: з виробництва легкових автомобілів в Черкасах потужністю 120-150 тис. автомобілів (випускає автомобілі Lada і Hyundai, а також автомобілі під власним брендом) і з випуску автобусів і тролейбусів в Луцьку потужністю 6 тис. штук.

Корпорація «Богдан» у 2012 році знизила обсяги виробництва автомобілів усіх видів на 36% у порівнянні з 2011 роком - до 13,5 тис. одиниць.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку