Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

США взялися за російських металургів - вводитимуть антидемпінгове мито

Для ряду російських підприємств ГМК воно може скласти понад 184%.

США взялись за российских металлургов - угрожает повышением ввозных пошлин / Фото УНИАН
США взялися за російських металургів - загрожує підвищенням ввізних мит / Фото УНІАН


 

Промисловці США розглядають можливість оскаржити торгову угоду з Росією, яка регулює імпорт гарячекатаного прокату, пишуть "Ведомости".

Антидемпінгові мита щодо російського гарячекатаного прокату в США не діють. Замість цього встановлена квота на річний обсяг поставок і формула визначення мінімальної ціни. Однак, на думку американських сталеварних промисловців, ціни залишаються дуже низькими.

США розширили санкції проти російських компанійДжерело, знайоме з ситуацією, стверджує, що промисловці закликають адміністрацію США скорегувати ці пільги або відмовитися від них зовсім. «Ми знаходимося в процесі підготовки документів в уряд США», - сказав він.

Імпорт гарячекатаного прокату з Росії з січня по квітень 2014 р. виріс на 162% порівняно з попереднім тримісячним періодом. «Враховуючи обсяг імпорту, промисловці вивчають можливості припинити або змінити договір», - уточнило джерело.

Німецькі промисловці готові підтримати нові санкції проти РосіїПерегляд умов загрожує російським компаніям введенням відчутних мит - для «Сєвєрсталі» вони можуть скласти 73,59%, для НЛМК і ММК - 184,56%. Діючий договір від 1999 р. може бути переглянутий протягом 60 днів після повідомлення або в результаті переговорів.

Переглянути угоду з Росією США намагалися і в минулому році, коли американський Мінторг запропонував компаніям надсилати свої пропозиції на цей рахунок.

У червні 2012 р. перегляд угоди був ініційований США за запитом сталеварної компанії Nucor Corporation, яка вважала його застарілим.

Американські антидемпінгові мита діють на гарячий листовий прокат, імпортований з континентальної частини Китаю, Тайваню, Індії, Індонезії, Таїланду і України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку