Порошенко засудив спроби дискредитувати роботу Гонтаревої - Шимків

17:09, 26 жовтня 2016
188 0

Крім того, Національна рада реформ висловила підтримку Гонтаревій та закликала до конструктивного діалогу всі політичні сили в державі.

REUTERS

Президент України Петро Порошенко і учасники Національної ради реформ при президентові засудили спроби дискредитувати роботу голови Національного банку України Валерії Гонтаревої.

Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків за підсумками засідання Нацради.

Читайте такожГонтарева пропонує аналізувати не валютний курс, а показник інфляції

"Всі члени Національної ради реформ засудили публічне цькування, яка носить відверто замовний характер і негативно впливає на роботу НБУ. А в умовах гібридної війни, яка ведеться проти нашої держави, це один із дестабілізуючих факторів. В умовах, коли Україна повинна виконати низку зобов'язань, а національна валюта стала стабільною - таке неприпустимо. Національна рада реформ висловила підтримку Валерії Гонтаревій і закликав до конструктивного діалогу всі політичні сили в державі", - сказав Шимків.

Як повідомляв УНІАН, раніше низка народних депутатів - членів парламентського комітету з питань банківської діяльності висловили недовіру голові НБУ і закликали звільнити її з посади, яку вона обіймає, через "втрату ділової репутації".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter