Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Уряд затвердив періодичність перевірок компаній з працевлаштування за кордоном

Посередників з високим ступенем ризику перевірятимуть не частіше одного разу на два роки, із середнім ступенем ризику - один раз на три роки, з незначним ступенем ризику - один раз на п'ять років.

REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Кабінет міністрів затвердив постанову про періодичність перевірок компаній, які допомагають українцям працевлаштуватися за кордоном, розділивши фірми на три групи за ступенем ризику, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

"Урядовим рішенням для кожного суб'єкта господарювання в цій сфері буде визначена одна з трьох ступенів ризику: високий, середній або незначний залежно від строку здійснення діяльності, кількості працевлаштованих за кордоном осіб, наявності обґрунтованих скарг на діяльність таких посередників, інших критеріїв", - йдеться в повідомленні.

Як зазначила прес-служба, посередники з високим ступенем ризику перевірятимуть не частіше одного разу в два роки, із середнім ступенем ризику - один раз в три роки, з незначним ступенем ризику - один раз у п'ять років.

У Польщі з 2017 року зміняться правила працевлаштування українців

"Це зменшує навантаження на суб'єкти господарювання з одночасним підвищенням загальної ефективності державного нагляду у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном", - зазначається в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, за даними дослідження соціологічної групи "Рейтинг", 40% українців готові виїхати за кордон на тимчасову роботу, 25% - вже цікавилися можливістю працювати за межами України.

Разом з тим, серед тих, хто бажає працювати за кордоном, лише 23% оцінили свої шанси на працевлаштування там як істотні. При цьому, кожен десятий житель України вже має досвід роботи за кордоном. Причому, у західних областях за кордоном працювало майже 25% мешканців, а в інших районах цей рівень становить від 6 до 10%.

При виїзді на роботу в інші країни українці часто користуються послугами компаній-посередників, які допомагають з пошуком роботи, оформленням документів і переїздом. У той же час, експерти даної сфери відзначають, що із збільшеним попитом на такі послуги, почастішали випадки шахрайства з боку компаній із сумнівною репутацією.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку