Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

Тільки побудова соціально відповідального бізнесу відкриє Україні можливість рости і розвиватися - експерт

На сьогоднішній день головна умова успішного розвитку бізнесу – соціальна відповідальність і екологічність.

false

Про це заявила голова правління компанії іммер груп - Укрпластик Ірина Мірошник у своєму виступі на KyivPost Tiger Conference 2016, що відбулася 29 листопада в Києві в конференц-залі готелю Hilton Kyiv. Учасники конференції обговорили питання безпеки і захисту країни, повернення активів і нові економічні реалії, в яких опинилася Україна в 2016 році.

«За останні 5 років все дуже різко змінилося, змінився світогляд в діловому світі, відношення до бізнесу і грошей. Зараз CEO великих компаній при зустрічі говорять про соціальну відповідальність, соціальні проекти, проекти ООН і допомогу державі та суспільству. Зміна позиції західного суспільства і західних урядів у частині пріоритетів дали величезний поштовх до розвитку. Якщо в кінці 90-х здавалося, що та ж Японія на 20 років попереду в їй Європи, то на сьогодні я впевнена, що також Німеччина вже багато в чому випередила Японію», — зазначила вона.

Для того, щоб будувати в Україні успішний і конкурентоспроможний на світовому ринку бізнес, на думку Ірини Мірошник, нам необхідно активно застосовувати інноваційні технології. Особливу увагу при цьому слід приділяти освіті, IT і методиками сталого розвитку компанії. Розвиток зараз йде тільки на стику технологій і кількох галузей промисловості та послуг.

«В Україні є проблема - на $1 сировини додана вартість складає всього лише $1,5. Тоді як в Європі додана вартість - $10-12. Потрібно впроваджувати останні досягнення науково-технічного прогресу, об'єднувати IT-технології з промисловістю, впроваджувати промислову науку і адаптувати академічні розробки в бізнесі - це єдиний спосіб для раста і розвитку. Інакше бізнес ні в Україні, ні в іншій країні розвиватися не здатний», — заявила глава иммер груп - "Укрпластик".

Як повідомлялося раніше, в Києві пройшла конференція European Rotogravure Association (ERA), присвячена інвестиціям у сфері глибокого друку. Власники понад 130 світових компаній зібралися в Києві для вироблення єдиної позиції та обговорення широкого кола питань. Учасників конференції привітав голова Національного інвестиційного ради Борис Ложкін. Організатором конференції виступила компанія "Укрпластик".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку