Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Децентралізація дала можливість розвитку соціальної сфери на місцях - Гройсман

Прем'єр зазначив, що розвиток соціальної сфери на місцях став можливим завдяки децентралізації системи фінансування регіонів.

Фото УНІАН
Прем'єр зазначив, що децентралізація змінила систему фінансування регіонів / УНІАН

Розпочатий урядом у 2014 році процес децентралізації системи державних фінансів змінив систему фінансування регіонів, а також забезпечив можливості розвитку соціальної сфери на місцях, сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ході відвідування Тернопільської області.

В рамках поїздки Гройсман вручив ключі від шкільних автобусів директорам 13 шкіл області.

"Такі автобуси повинні бути в кожній школі, де ми вчимо дітей", - сказав глава уряду.

Гройсман: Кабмін буде відстоювати децентралізацію в держбюджеті-2017

При цьому він підкреслив, що сам факт придбання автобусів став можливим завдяки децентралізації та підвищенню доходів місцевих бюджетів. "Децентралізація - це можливість, яку ми сьогодні з вами використовуємо", - зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, процес децентралізації влади, що передбачає передачу на місця адміністративних функцій, а також функцій з адміністрування та акумулювання податкових відрахувань, розпочався в Україні 2014 року. Метою реформи є надання регіонам більшої фінансової незалежності, а також можливостей використання регіональних ресурсів, включаючи грошові, за своїм розсудом. За станом на кінець поточного року додаткові доходи місцевих бюджетів становили 44 мільярда гривень.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку