Децентралізація дала можливість розвитку соціальної сфери на місцях - Гройсман

14:36, 08 грудня 2016
Різне
204 1

Прем'єр зазначив, що розвиток соціальної сфери на місцях став можливим завдяки децентралізації системи фінансування регіонів.

Фото УНІАН

Розпочатий урядом у 2014 році процес децентралізації системи державних фінансів змінив систему фінансування регіонів, а також забезпечив можливості розвитку соціальної сфери на місцях, сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ході відвідування Тернопільської області.

В рамках поїздки Гройсман вручив ключі від шкільних автобусів директорам 13 шкіл області.

"Такі автобуси повинні бути в кожній школі, де ми вчимо дітей", - сказав глава уряду.

Читайте такожГройсман: Кабмін буде відстоювати децентралізацію в держбюджеті-2017

При цьому він підкреслив, що сам факт придбання автобусів став можливим завдяки децентралізації та підвищенню доходів місцевих бюджетів. "Децентралізація - це можливість, яку ми сьогодні з вами використовуємо", - зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, процес децентралізації влади, що передбачає передачу на місця адміністративних функцій, а також функцій з адміністрування та акумулювання податкових відрахувань, розпочався в Україні 2014 року. Метою реформи є надання регіонам більшої фінансової незалежності, а також можливостей використання регіональних ресурсів, включаючи грошові, за своїм розсудом. За станом на кінець поточного року додаткові доходи місцевих бюджетів становили 44 мільярда гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter