Безробіття у Єврозоні знизилося до найнижчого за сім років рівня

02:09, 10 січня 2017
Різне
228

Рівень безробіття у Єврозоні утримався на найнижчій за останні сім років позначці два місяці поспіль - у жовтні та листопаді 2016 року. 

REUTERS

Про це в понеділок, 9 січня, повідомляє Європейське статистичне відомство Eurostat. За його даними, рівень безробіття у середньому по всіх країнах Єврозони у цей період становив 9,8 відсотка. Це найнижчий показник з липня 2009 року, передає Deutsche Welle.

Водночас Eurostat наголошує, що різниця у показниках окремих 19-ти країнах Європейського валютного союзу залишається суттєвою. Німеччина у листопаді минулого року згідно з європейськими стандартами обрахувала показник у 4,1 відсотка безробітних в країні, що стало найнижчим показником у Єврозоні.

Читайте такожШтайнмаєр заявив про кризу в Євросоюзі: "Потрібно знайти в собі сили, щоб відновитися"

Найвищий показник рівня безробіття - у Греції, де у вересні минулого року він склав 23,1 відсотка. Попри загальний тренд до скорочення, безробіття зростає в Естонії, Італії та на Кіпрі.

У Європейському Союзі загалом рівень безробіття також скоротився - до 8,3 відсотка. Це стало мінімумом від лютого 2009 року, додає Eurostat. За його інформацією, у ЄС не мають роботи 20,4 мільйона осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter