Кабмін перейшов на електронний документообіг

13:01, 09 березня 2017
Різне
256 0

Кабінет міністрів України перейшов на електронний документооборот, і тепер близько 3 тис. документів щоденно оброблятимуться виключно в електронному вигляді.

Гройсман: робота з електронними документами економить час і витрати на папір / Фото УНІАН

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте такожНацкомісія з цінних паперів перейшла на електронний документообіг для внутрішнього користування

«Уряд перейшов на електронний документооборот. Обсяг документів, зокрема звернення громадян, які обробляють урядові структури, досить великий. Тепер щодня більш як 3000 документів пересилаються центральними органами влади в електронному вигляді», - зазначив глава уряду. 

Він також підкреслив, що робота з електронними документами заощаджує час і витрати на папір. «Також це підвищує можливості контролю за якістю виконаних рішень. Без електронних технологій працювати в ХХІ столітті неможливо. Рухаємося далі», - сказав Гройсман. 

Як повідомляв УНІАН, раніше в уряді оновили обладнання і програмне забезпечення для роботи під час засідань Кабінету міністрів. Створений і вдосконалений програмно-апаратний комплекс інформаційно-медійного супроводу засідань уряду дає змогу забезпечити сучасними аудіовізуальними системами і засобами різноманітні заходи - засідання, наради тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter