Україна може збільшити роль туризму в розвитку економіки - Гройсман

10:47, 26 вересня 2017
Різне
31 0
оновлено

Прем'єр переконаний, що Україна зможе швидко наростити роль туризму, такої величезної сфери, в розвитку національної економіки.

Ілюстрація REUTERS

Україна може швидко наростити роль туризму в розвитку національної економіки, оскільки в багатьох країнах цей сектор займає 10% ВВП.

Читайте такожВ Україні запустили національний туристичний інтернет-портал

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на Інвестиційному форумі в Києві.

"У багатьох країнах світу туризм займає в структурі ВВП близько 10%. Зрозуміло, що Україні є до чого прагнути. Але я глибоко переконаний, і про це говорять фахівці, що ми зможемо швидко наростити роль туризму, такої величезної сфери, розвитку економіки", - сказав прем'єр.

Він зазначив, що місцеві влади, які концентрують регуляторні повноваження та фінансові ресурси, мають забезпечити реалізацію інвестиційних проектів у туристичній сфері.

"У Києві підготовлені інвестиційні проекти у сфері туризму на десятки мільярдів гривень. Закликаю бізнес інвестувати в розвиток столиці", - підкреслив голова уряду.

Як повідомляв УНІАН, за даними Мінекономрозвитку, Україну в першому півріччі 2017 року відвідало на 8,7% більше туристів порівняно з аналогічним періодом минулого року - 6,3 мільйона осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter