Інтернет селу, школам та лікарням: Кабмін затвердив концепцію розвитку цифрової економіки

12:33, 17 січня 2018
Різне
372 0

На сьогодні 30-35% сільського населення, 53% соціальних об'єктів, шкіл, 99% медустанов в Україні не підключені до широкосмугового Інтернету.

Кабмін затвердив концепцію розвитку цифрової економіки / фото УНІАН

Кабінет міністрів затвердив концепцію розвитку цифрової економіки і суспільства України на 2018-2020 роки та затвердив план заходів щодо її реалізації.

Читайте такожМедична реформа в Україні: що зміниться з 1 січня 2018 року (відео)

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Михайла Титарчука, який представляє концепцію, концепція закладає основи розвитку цифрової економіки, формулює принципи держполітики щодо цифровізації, ініціює розвиток цифрових інфраструктур.

«Наш амбітний план - до 2021 року, завдяки розвитку цифрової економіки, додати, як мінімум, 5% до зростання ВВП», - сказав Титарчук.

Він зазначив, що уряд визначив близько 50 аспектів розвитку цифрової економіки України.

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, першочерговими проектами цифровізації України на 3 роки є розвиток цифрової інфраструктури та широкосмугового Інтернету по всій країні.

«Станом на сьогодні 30-35% сільського населення взагалі не мають доступу до швидкого широкосмугового Інтернету, соціальні об'єкти, школи - 53%, медустанови - до 99% не підключені до широкосмугового Інтернету», - сказав Кубів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter