Тимошенко доручила перевірити ринки

10:04, 01 лютого 2010
Різне
0 0

МВД, СЕС, ветеринарним та карантинним службам

Кабінет міністрів України доручив державним органам пожежного нагляду, санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної медицини, служби з карантину рослин та органам внутрішніх справ проводити перевірки в порядку державного нагляду (контролю) виключно тих суб’єктів господарювання, які здійснюють організацію (забезпечення) торгівлі на продовольчих, непродовольчих та змішаних ринках.

Відповідне урядове розпорядження підписала прем`єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО, повідомляє її офіційний сайт.

Водночас органам внутрішніх справ Кабмін доручив проводити перевірки суб’єктів господарювання виключно у межах здійснення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Державна податкова адміністрація має забезпечити проведення планових перевірок фізичних осіб - підприємців із запрошенням їх до податкових органів за місцем реєстрації шляхом надсилання письмового повідомлення.

Органи Державної податкової служби, згідно з розпорядженням, оформлюватимуть направлення на проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання з урахуванням даних реєстрів укладених договорів оренди та суборенди торговельних місць, а також перевірок відповідно до встановлених вимог виключно для тих суб’єктів господарювання, щодо яких проводяться перевірки.

Учора в Дніпропетровську під час телемосту Юлія ТИМОШЕНКО запевнила, що немає жодних підстав для підвищення цін на цукор, соняшникову олію та інші продукти харчування. Про це повідомляє Урядовий портал. Прем`єр-міністр переконана, що підвищення цін на продукти харчування є спланованою змовою монополістів, піартехнологією з метою приходу до влади олігархії.

За словами Ю.ТИМОШЕНКО, «протягом останніх двох тижнів в Україні працює спеціальна політична технологія, яку започаткували ті великі корпорації, які тримають в руках виробництво цукру та олії».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter