У Запоріжжі накладають арешт на автомобілі боржників

17:23, 09 лютого 2010
Різне
0 0

За житлово-комунальні послуги

У Запоріжжі почали заарештовувати автомобілі боржників за тепло і гарячу воду.

Як повідомили УНІАН у прес-службі запорізького концерну "Міські теплові мережі", яке здійснює в Запоріжжі подачу гарячої води і теплопостачання, Державна виконавча служба наклала арешт на автомобіль жителя Коммунарського району Запоріжжя, борг якого за послуги концерну перевищив 5 тис. грн.

"Представник ГИС (Державної виконавчої служби - УНІАН) спільно з юрисконсультом концерну відвідали боржника (заборгованість понад 5000 грн.) за місцем проживання, і ГИС Коммунарського району наклала арешт на автотранспортний засіб", - повідомили в прес-службі, відзначивши, що після застосування подібних заходів боржник, що раніше не оплачував послуги концерну, погасив всю заборгованість в повному об`ємі протягом декількох днів.

Довідка УНІАН. Комунальне підприємства концерн "Міські теплові мережі" - підприємство-монополіст, по наданню в Запоріжжі послуг з подачі гарячої води і теплопостачання. Борг підприємства за спожитий в поточному опалювальному сезоні природний газ складає 123,7 млн. грн.

Загальний борг населення за надані концерном послуги (з урахуванням боргів за минулий опалювальний сезон) складає більше 170 млн. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter