Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Половина поляків не знає, за кого голосувати

На виборах нового Президента

Майже половина поляків не знає, за кого буде голосувати на позачергових виборах Президента Польщі, які мають відбутися у червні у зв’язку із загибеллю глави держави Леха Качинського.

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, про це свідчить експрес-опитування, проведене інститутом Homo Homini для телеканалу Polsat.

За даними проведеного 14 квітня опитування, у якому поляки самі називали кандидатів, найбільшу кількість голосів здобув член правлячої у Польщі партії "Громадянська платформа", голова Сейму, в.о. Президента Броніслав КОМОРОВСЬКИЙ. За нього готові проголосувати 31,1% опитаних.

Друге місце (10%) – у популярного серед поляків представника лівого табору Влодзімежа ЦІМОШЕВИЧА, який проте заявив, що не братиме участі у виборах.

Третє місце із 3,4% голосів - у брата-близнюка загиблого Президента Ярослава КАЧИНСЬКОГО.

3,1% опитаних готові проголосувати за представника лівих сил Ришарда КАЛІША і 2,3% - за одного із співзавновників "Громадянської платформи" Анджея ОЛЕХОВСЬКОГО.

При цьому 45,6% поляків не знають, за кого голосувати.

Водночас 76% респондентів висловили намір взяти участь у позачергових виборах.

Як повідомляв УНІАН, дата позачергових виборів у Польщі буде оголошена 21 квітня, але самі вибори, згідно з Конституцією, не можуть відбутися пізніше за 20 червня.

Чергові вибори Президента Польщі мали відбутися восени цього року.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку