Кожемякін: БЮТ ініціюватиме розпуск ВР, якщо не приймуть закон про декриміналізацію

12:42, 17 жовтня 2011
Різне
0 0

Фракція "БЮТ-Батьківщина" ініціюватиме розпуск Верховної Ради, якщо завтра депутати не ухвалять закон про декриміналізацію економічних злочинів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це перший заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій КОЖЕМЯКІН заявив на брифінгу.

За його словами, фракція наполягає, щоб парламент завтра прийняв рішення про розгляд законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів за скороченою процедурою, а в другій половині дня розглянути документ в цілому, щоб у середу Президент підписав його.

"Якщо наші вимоги не будуть прийняті Верховною Радою і більшістю, то наша фракція прийняла рішення внести постанову на розгляд парламенту про розпуск ВР шостого скликання. Така Верховна Рада сьогодні Україні не потрібна", - заявив А.КОЖЕМЯКІН.

Він підкреслив, що влада повинна звільнити екс-прем'єра Юлію ТИМОШЕНКО.

За переконанням А.КОЖЕМЯКІНА, парламент повинен прийняти відповідні зміни до Карного кодексу, щоб Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ "20 жовтня міг спокійно з чистою совістю їхати на зустріч у Брюссель".

У той же час, за словами першого заступника голови фракції "БЮТ-Батьківщина", стає все зрозуміліше, що парламент є недієздатним, а парламентська більшість "працює за діамантовою рукою, голосує, він знущається з опозиції, він тримає незаконно у в'язниці нашого лідера Ю. ТИМОШЕНКО".

За словами А.КОЖЕМЯКІНА, сьогодні СБУ стала "отаким елегантним фабрикантом кримінальних справ, і по креативу вона переплюнула навіть фахівців з Генеральної прокуратури".

Як повідомляв УНІАН, 6 жовтня Верховна Рада прийняла у першому читанні президентський проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

8 жовтня віце-спікер парламенту Микола ТОМЕНКО заявив, що фракції опозиції погоджували загальні поправки до законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, прийняття яких зніме політичні переслідування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter