Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

Україна запропонувала Туреччині взяти активну участь у приватизаційних процесах

Порошенко також заявив про розширення участі в енергетичній сфері та туристичній сфері, у тому числі у частині здешевлення турецьких курортів для українських громадян.

Порошенко и Эрдоган / Фото УНИАН
Порошенко і Ердоган домовилися посилити співпрацю в енергетичній сфері / Фото УНІАН

Україна пропонує Туреччині взяти активну участь в приватизаційних процесах, які починаються в нашій країні, а також посилити співпрацю в енергетичній сфері. Про це сказав президент України Петро Порошенко в ході спільної прес-конференції з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Україна і Туреччина мають намір підписати угоду про ЗВТ до кінця року

«Ми пропонуємо участь в наших приватизаційних процесах. Ми погодилися з тим, що наша співпраця має бути в оборонно-промисловій і аерокосмічній сферах, в сфері контейнерних перевезень та логістичних рішень в умовах російської блокади, - сказав Порошенко. - Ми домовилися про розширення участі в енергетичній сфері і туристичній сфері, в тому числі в частині здешевлення турецьких курортів для українських громадян».

Раніше президент Туреччини Ердоган в ході прес-конференції з Порошенком заявив, що Київ і Анкара мають підписати Угоду про зону вільної торгівлі вже до кінця поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку