Холодна вода в Києві може подорожчати на третину

14:23, 02 червня 2016
Нерухомість
463 0

«Київводоканал» просить НКРЕКП збільшити тарифи на холодну воду в столиці до 13,43 грн/кубометр

REUTERS

 Акціонерна компанія «Київводоканал» звернулася до Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) з пропозицією у зв'язку із зростанням вартості електроенергії збільшити тарифи на постачання холодної води та водовідведення в багатоквартирних будинках на третину – до 13,43 грн за куб. м, повідомляє прес-служба підприємства.

Читайте такожНові тарифи в Україні: з липня подорожчає гаряча вода, для киян - майже в два рази

Крім того, «Київводоканал» просить підвищити тариф на постачання холодної води і водовідведення в приватних будинках на 38% - до 12 грн/ куб. м з 8,69 грн/куб. м.

У компанії зазначають, що необхідність підвищення тарифів зумовлена зростанням вартості електроенергії, яка на третину входить до собівартості послуги.

За інформацією «Київводоканалу», після встановлення в травні минулого року діючих тарифів на постачання холодної води і водовідведення електроенергія для компанії подорожчала на 22%, тоді як тарифи «Київводоканалу» не змінювалися.

Як зазначили на підприємстві, пропоновані вищі тарифи не включають в себе прибуток «Київводоканалу».

За інформацією голови правління і генерального директора Дмитра Новицького, тарифи на послуги компанії можуть бути підвищені в період з липня по вересень, після всіх узгоджень у НКРЕКП.

Читайте такожНесинхронне підвищення тарифів на газ і гарячу воду коштуватиме підприємствам 420 мільйонів - НКРЭКУ

Як повідомляв УНІАН, у зв'язку з встановленням в Україні єдиної ціни на природний газ для населення і підприємств теплокомуненерго вартість гарячої води у Києві з липня підвищиться до 63-78 грн за кубометр, тоді як на даний час ціна даної послуги перебуває в межах 37-41 грн за кубометр.

Довідка УНІАН. «Київводоканал» - працює в сфері водопостачання та водовідведення в місті Києві, відповідає за забір, підйом води з поверхневих та підземних джерел водопостачання, очищення відповідно до вимог технологічних регламентів, транспортування, подачу питної води споживачам.

Обслуговування водопровідних мереж здійснюють 11 водопровідних експлуатаційних районів і служба експлуатації водоводів.

Київ забезпечується питною водою з трьох джерел водопостачання - річок Дніпра, Десни та підземних водоносних горизонтів.

Сьогодні середньодобова подача питної води споживачам Києва становить близько 900 тис. кубометрів на добу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter