Вихід Британії з ЄС може зробити житло в країні доступнішим для іноземців

15:08, 22 червня 2016
200 0

Якщо країна проголосує за вихід з Євросоюзу, вартість фунта стерлінга знизиться і нерухомість стане ще доступнішим для інвесторів.

REUTERS

Таку думку висловили аналітики компанії Stirling Ackroyd. На їхню думку, нещодавня волатильність британського фунта і зниження вартості нерухомості вже зробило житло в Лондоні більш доступним для іноземців, пише Prian.ru з посиланням на Daily Mail.

Читайте такожДоступність житла в європейських столицях: лондонцеві потрібно 26 років, щоб накопичити перший внесок

"Якщо на наближення референдум щодо виходу країни з ЄС британці проголосують "за", на ринок нерухомості країни можуть хлинути любителі придбання за вигідною ціною", - йдеться в повідомленні.

За даними Stirling Ackroyd, з листопада 2015 року житло в британській столиці подешевшало в середньому на 33 200 євро. Якщо країна проголосує за вихід з Євросоюзу, вартість фунта стерлінга опуститься ще нижче, що мотивує інвесторів з-за кордону вкладати в місцеву нерухомість.

Ендрю Бріджес, управлюючий директор Stirling Ackroyd, заявляє: "Якщо Великобританія вийде з ЄС, британський фунт продовжить дешевшати, і за іронією долі, Лондон стане ще доступнішим - і тому привабливішим – для нерезидентів".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter