Субота,
27 травня 2017
Наші спільноти

Держархбудінспекція скасувала дозвіл на будівництво готелю "Таурус" у Львові

Під час проведення перевірки було встановлено, що містобудівні умови і обмеження забудови видані з порушенням містобудівної документації, на підставі чого і прийнято рішення про скасування їх дії.

Фото УНІАН
Держархбудінспекція скасувала дозвіл на будівництво готелю у Львові / Фото УНІАН

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція) скасувала реєстрацію декларації про початок виконання робіт з будівництва готелю «Таурус» та кафе на пл. Князя Святослава, 9 у Львові.

Держархбудінспекція збільшила видачу дозволів на початок будівництва на 12%

Як повідомила прес-служба Держархбудінспекції, під час проведення перевірки було встановлено, що містобудівні умови і обмеження забудови видані з порушенням містобудівної документації, на підставі чого і прийнято рішення про скасування їх дії.

Крім того, в Держархбудінспекції запевнили, що в подальшому будуть приймати необхідні заходи з нагляду за припиненням виконання будівельних робіт на зазначеному об'єкті.

Як повідомляв УНІАН, Держархбудінспекція у 2016 році провела 22 тисячі перевірок дотримання забудовниками містобудівного законодавства, за результатами яких виявила порушення на 5,5 тис. об'єктів і стягнула штрафів на суму 273,3 млн грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку