Мінрегіон відібрав об'єкти на прифронтових територіях, які відновлять за кредитні кошти

17:18, 06 березня 2017
Нерухомість
239 0

Міністерство відібрало 69 проектів на 628 мільйонів гривень.

Мінрегіон відібрав 69 проектів / Фото УНІАН

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) спільно з Європейським інвестиційним банком відібрало 69 проектів з відновлення соціальної інфраструктури на прифронтових територіях на суму 628 млн грн.

Читайте такожРада ратифікувала угоду з ЄС про підтримку малого та середнього бізнесу на €2,3 мільярда

Про це повідомила прес-служба Мінрегіону з посиланням на заступника міністра Романа Чуприненка.

«У рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші 69 проектів з відновлення і ремонту шкіл, дитячих садочків, лікарень, реабілітаційних центрів та адміністративних будівель визначені і затверджені урядом на суму 628 млн грн», - цитує Чуприненка прес-служба.

Як наголошується у повідомленні, на 43 проекти вже підписано угоди про передачу коштів позики, а за 13 проектами завершено тендерні процедури.

«Зараз наближаємося до фази початку реалізації відібраних проектів, і ми дуже раді появі додаткової міжнародної підтримки Європейського інвестиційного банку та ПРООН (Програма розвитку Організації об'єднаних націй – УНІАН)», – цитує Чуприненка прес-служба.

Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко у травні 2015 року підписав закон №346-VIII «Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)», згідно з яким ЄІБ надасть Україні кредит у розмірі 200 млн євро на реалізацію протягом 2015-2020 років низки заходів з подолання негативних наслідків геополітичних подій у східних регіонах України, зокрема, для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, відновлення головних інфраструктурних об'єктів на території районів Донецької та Луганської областей, які знаходяться під контролем України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter