Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Понад 70% українських будинків мають загальнобудинкові лічильники тепла - Зубко

Найбільше оснащені приладами обліку теплової енергії Миколаївська, Полтавська, Рівненська та Херсонська області, а найменше - Донецька, Луганська та Тернопільська.

фото УНІАН
Зубко оцінив рівень оснащеності будинків лічильниками тепла / фото УНІАН

Рівень оснащеності будинків загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії становить 70,4%. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, посилаючись на слова віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Українці сплачуватимуть комуналку лише за показниками загальнобудинкового лічильника

За словами Зубка, найбільша кількість оснащених будинків приладами обліку теплової енергії в Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях, а найменше - в Донецькій, Луганській, Тернопільській областях, які сьогодні є аутсайдерами цього процесу".

Віце-прем'єр звернув увагу голів держобладміністрацій на те, що необхідно вийти на показник 100% обліку теплової енергії, яка постачається до будинку.

Як повідомляв УНІАН, 22 червня Верховна Рада України прийняла закон про комерційний облік комунальних послуг, яким передбачається обов'язкове встановлення будинкових приладів обліку (лічильників) споживання теплової енергії, гарячої та холодної води в нежитлових (до 1 жовтня 2017 року) та житлових (до 1 жовтня 2018 року) будівлях.

Основна мета закону - це перехід на 100% облік споживання теплової енергії, гарячої та холодної води за допомогою лічильників, що зробить неможливим перекладання на населення наднормативних втрат монополістів.

Теги: енергоефективність

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку