Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Держбюджет-2018: на житло для силовиків хочуть виділити 1,5 мільярда

При цьому на житло для рядового та керівного складу органів внутрішніх справ кошти не передбачені.

Фото УНІАН
На житло силовикам можуть виділити майже півтора мільярда / фото УНІАН

Кабінет міністрів пропонує в 2018 році виділити з державного бюджету Міністерству оборони, Держприкордонслужбі, Національної гвардії України, Службі безпеки україни, Головному управлінню розвідки Міноборони, Управлінню держохорони, Службі зовнішньої розвідки, адміністрації Держслужби спецзв'язку та захисту інформації і Міністерства юстиції в цілому 1,489 мільярда гривень на будівництво, придбання та реконструкцію житла. Відповідна пропозиція міститься в проекті держбюджету на наступний рік, опублікованому на сайті Верховної Ради.

В Україні побудують 100 гуртожитків для військових за 1 мільярд гривень

Зокрема, на видатки Міноборони для забезпечення військовослужбовців житлом передбачено 857,6 мільйона гривень, що на 106,5 мільйона більше, ніж було виділено в 2017 році.

Також документом в 2018 році передбачені видатки на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Державної прикордонної служби – 200 мільйонів гривень, на житло військовослужбовцям Національної гвардії України – 200 мільйонів гривень.

При цьому на житло для рядового і керівного складу органів внутрішніх справ кошти не передбачені.

На забезпечення житлом військовослужбовців СБУ в 2018 році пропонується спрямувати 120,1 мільйона гривень, співробітників Управління держохорони – 40 мільйонів гривень, Служби зовнішньої розвідки – 10 мільйонів гривень, Держспецзв'язку – 1 мільйон гривень.

Також в документі передбачено спрямувати 50,544 мільйона гривень на будівництво і придбання житла для військовослужбовців Головного управління розвідки Міноборони.

Крім того, Мін'юсту на будівництво житла для рядового та керівного складу Державної кримінально-виконавчої служби в 2018 році пропонується виділити 10 мільйонів гривень.

Як повідомляв УНІАН, уряд пропонує Верховній Раді затвердити державний бюджет України на 2018 рік з доходами 877 мільярдів гривень, витратами 948 мільярдів гривень.

Теги: житло для ВСУ, житло для військових

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку