Гройсман переконаний, що Україна нормально пройде опалювальний сезон

11:13, 17 листопада 2017
Нерухомість
94 0
оновлено

Прем'єр зазначив, що запаси необхідних енергоносіїв перебувають на належному рівні, зокрема, природного газу.

REUTERS

Україна має достатні запаси енергетичних ресурсів і абсолютно нормально пройде опалювальний сезон 2017-2018 років. Про це у парламенті заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Читайте такожОпалювальний сезон: Зубко закликав місцеву владу не прикриватися "управлінською імпотенцією"

"Що стосується опалювального сезону. Я хочу вам сказати, що я і моя команда звикли працювати у форс-мажорних та екстремальних обставинах, і хочу запевнити всіх українців, що ми абсолютно нормально пройдемо цю зиму", - сказав він, додавши, що запаси необхідних енергоносіїв знаходяться на належному рівні, зокрема, природного газу.

Як повідомляв УНІАН, 15 жовтня в Україні офіційно стартував опалювальний сезон. До початку цього періоду віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко заявив про 100% готовності України до проходження опалювального сезону. До початку сезонав підземних сховищах було накопичено 16,8 мільярда кубометрів газу, тоді як в опалювальний сезон 2016-2017 років Україна увійшла з запасами "блакитного" палива на рівні 14,7 мільярда кубометрів.

Разом з тим за оцінками компанії-оператора об'єднаної енергосистеми "Укренерго", на складах ТЕС не було достатніх запасів енергетичного вугілля. Станом на 31 жовтня вони становили 1,9 мільйона тонн при плановому показнику 2,8 мільйона тонн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter