У Бердичеві реконструюють центр первинної медико-санітарної допомоги за кошти Державного фонду регіонального розвитку

14:43, 20 листопада 2017
Нерухомість
474 0

Реконструкцію цього об’єкту розпочали ще у 2015 році, робітники вже утеплили та пофарбували приміщення із зовнішнього боку.

У Бердичеві реконструюють центр первинної медико-санітарної допомоги за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, у Бердичеві за кошти Державного фонду регіонального розвитку завершують реконструкцію й термосанацію приміщення, в якому функціонуватиме центр первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте такожЖитомирська область отримала майже 22 мільйони від продажу несільськогосподарських земель

Проект передбачає відновлення частини  відділення гнійної хірургії та денного стаціонару терапії міської лікарні під Бердичівський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Робітники вжеутеплили та пофарбували приміщення із зовнішнього боку, встановили енергозберігаючі вікна та двері. Всередині продовжуються оздоблювальні роботи стін та стелі.

Реконструкцію цього об’єкту розпочали ще у 2015 році. У 2017 році на ці роботи вже використали 4 млн 233 тис. грн коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 8 млн 385 тис. 229 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter