П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Більш як 10 міст України отримають кредити від ЄБРР на модернізацію теплопостачання

Європейський банк реконструкції та розвитку має намір надати фінансування на реалізацію проектів з модернізації системи теплопостачання більш як 10 містам України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив директор ЄБРР в Україні Андре Куусвек у п'ятницю після підписання відповідного кредитного договору для реалізації подібного проекту в місті Тернопіль.

Як повідомляв УНІАН, ЄБРР виділяє 10 млн. євро, а Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та навколишнього середовища (ЄПР) виділить грант у сумі 5 млн. євро для модернізації системи центрального теплопостачання в місті Тернопіль.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, реалізація цього проекту дозволить економити близько 13 млн. кубометрів газу на рік, при тому, що місто споживає близько 270 млн. кубометрів газу на рік і витрачає на це близько 1 млрд грн.

Кредит ЄБРР надано на 13 років під 5,9% (ставка на 28 вересня – УНІАН).

Довідка УНІАН. ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україну. У 2011 році банк виділив більш як 7,5 млрд євро (9,6 млрд. дол.) у рамках 294 проектів.

Східноєвропейське Партнерство у сфері енергоефективності та екології - це донорський фонд у розмірі 90 млн. євро, яким управляє ЄБРР і метою якого є залучення інвестицій в проекти зі збільшення енергоефективності на території України та інших країн Східної Європи.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку