этот материал доступен на русском

Кабмін готує запуск малої приватизації

15:11, 10 травня 2018
Фондовий ринок
201 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожГолова Фонду держмайна назвав час старту великої приватизації

Представляючи ці документи, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зазначив, що йдеться про механізм відбору операторів електронних майданчиків, проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації та авторизацію електронних майданчиків.

«Позиція перша - затвердити порядок відбору операторів і визначити істотні умови договору з адміністратором електронної торгової системи оператора. Друге - визначити державне підприємство «Прозорро Продажі» відповідальним за забезпечення діяльності, спрямованої на обслуговування і розвиток електронної торгової системи. Третє - дозволити реалізувати норми закону щодо приватизації державного комунального майна», - сказав він.

Також на своєму засіданні уряд затвердив порядок проведення електронних аукціонів.

«Це виражається у визначенні чіткої системи з проведення електронних аукціонів, визначенні переможця за результатами електронних аукціонів, розміру та порядку оплати за участь у ньому, виконанні та створенні ефективної публічної прозорої системи реалізації об'єктів малої приватизації», - сказав Кубів.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 10 травня, Кабінет міністрів України затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, до якого увійшло 26 об'єктів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter