Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Абромавичус назвав головну точку зростання української економіки

На його думку, приватизація – це головна точка зростання економіки і найефективніший спосіб залучення прямих іноземних інвестицій.

Фото УНИАН
Абромавичус: приватизація - це ефективний спосіб боротьби з корупцією / Фото УНІАН

Приватизація держкомпаній є головною точкою зростання української економіки, оскільки вона сприяє приросту прямих іноземних інвестицій, робочих місць і знижує корупційні ризики в управлінні підприємствами. Про це під час виступу у Верховній Раді повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

«У нашому баченні сьогодні приватизація - це головна точка зростання економіки і найефективніший спосіб залучення прямих іноземних інвестицій. Це також ефективний спосіб боротьби з корупцією, створення нових робочих місць, залучення недорогого кредитного ресурсу, відкриття нових ринків реалізації продукції», - сказав він.

Абромавичус подякував депутатам за прийняття у четвер, 28 січня, у першому читанні законопроекту про внесення змін до приватизаційного процесу.

«Він (законопроект - УНІАН) відкриє шлях до прозорої та професійної приватизації, на яку ми чекаємо вже давно», - додав міністр.

Глобального колапсу не очікується: Абромавичус заявив про перегляд прогнозів зростання економіки

Як повідомляв УНІАН, депутати Верховної Ради під час голосування за основу забезпечили підтримку депутатського законопроекту, що передбачає внесення змін до процедури приватизації, зокрема, скасування обов'язкового продажу на фондових біржах 5-10% акцій стратегічних державних підприємств під час проведення їх приватизації.

Також даний законопроект регламентує залучення радників при проведенні приватизації стратегічних підприємств. Крім того, згідно з документом, до приватизації не будуть допущені резиденти країни-агресора.

В Україні має залишитися не більше 250 держкомпаній - голова АП

Абромавичус неодноразово закликав парламентаріїв підтримати даний законопроект. Міністр відзначав, що від ухвалення цього документа залежить дата початку продажу держпакету акцій одного з найбільших виробників хімічної продукції - Одеського припортового заводу. За словами Абромавичуса, у разі неприйняття законопроекту дату продажу ОПЗ, 6 обленерго, «Центренерго» і ряду ТЕЦ буде перенесено.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку