Україна планує розмістити євробонди цього року - міністр фінансів

14:56, 06 лютого 2017
Фондовий ринок
154
оновлено

За словами Данилюка, це не буде велика сума, тому що в найближчі два роки Україна має можливість запозичити «дешевші» гроші - по лінії Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Фото УНІАН

Україна планує цього року вийти на зовнішні ринки запозичень і здійснити розміщення євробондів, однак їх обсяг не буде значним, сказав у ході прес-конференції в Києві міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Читайте такожМіністр фінансів розповів про співпрацю з МВФ: "Ми на останніх етапах"

«Ми плануємо вийти на зовнішні ринки запозичень. Це не буде велика сума, швидше це буде сигнал про те, що ми присутні на ринку. У значних розміщеннях зараз немає потреби», - сказав міністр, нагадавши, що найближчі два роки Україна має можливість запозичити «дешевші» гроші - по лінії Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Раніше голова Мінфіну вже заявляв, що Україна може вийти на зовнішній ринок запозичень у другій половині 2017 року, але за умови прийнятної ціни розміщення та рівня кредитних рейтингів країни. У вересні 2016 року Україна здійснила розміщення євробондів під гарантії уряду США на 1 млрд дол.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter