Американський фондовий індекс Nasdaq поставив новий рекорд

09:49, 08 лютого 2017
Фондовий ринок
145

Індекс Dow Jones також досяг історичного внутрішньоденного піку відразу після відкриття ринку, в той час як S&P 500 наблизився до чергового рекордного максимуму.

Ілюстрація REUTERS

Американський фондовий індекс S&P 500 ледь підвищився за підсумками торгів вівторка, тоді як індексу Nasdaq вдалося встановити новий рекорд завдяки зростанню акцій великих технологічних компаній, яке компенсувало падіння енергетичних паперів.

Читайте такожБіржі США максимально впали з початку року на новини про заборону на в'їзд мігрантів

Індекс Dow Jones також досяг історичного внутрішньоденного піку відразу після відкриття ринку, в той час як S&P 500 наблизився до чергового рекордного максимуму.

Більше половини компаній у складі S&P 500 представили квартальну звітність, і в даний час ріст прибутку в річному вираженні за четвертий квартал оцінюється приблизно в 8,2 відсотка, свідчать дані Thomson Reuters. Це може виявитися найбільш значним зростанням з третього кварталу 2014 року.

На момент закриття Нью-Йоркській фондовій біржі індекс Dow Jones піднявся на 0,19 відсотка до 20.090,29 пункту, індекс S&P 500 зріс на 0,02 відсотка до 2.293,08 пункту, індекс Nasdaq Composite додав 0,19% і завершив сесію на позначці 5.674,22.

Читайте такожАмериканський індекс Dow Jones вперше в історії піднявся вище 20 тисяч пунктів

Енергетичний сектор продемонстрував найгірші результати серед основних галузевих субіндексів у складі S&P, знизившись на 1,4 відсотка. Акції Chevron і Exxon подешевшали на 1,4 та 0,6 відсотка відповідно, надавши найбільший тиск на S&P.

Підтримку індексу, однак, надали акції технологічних компаній. Вартість паперів Apple зросла приблизно на 1 відсоток, а папери Alphabet, батьківської компанії Google, подорожчали на 0,9 відсотка. У лідерах зростання були акції споживчого сектора, додали 0,8 відсотка.

Акції General Motors знизилися на 4,7 відсотка, оскільки автовиробник повідомив про падіння чистого прибутку в четвертому кварталі, що частково пов'язано зі збитками від зміни курсів валют, а також спрогнозував, що прибуток на акцію в 2017 році залишиться без змін.

Папери Michael Kors подешевшали на 10,8 відсотка, оскільки виробник сумок повідомив, що прибуток і продажі за поточний квартал виявляться значно гіршими за прогнози.

Після закриття ринку акції Walt Disney також впали в ціні після публікації квартального звіту компанії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter