Найбільше злиття в харчовому секторі не відбудеться: Kraft Heinz передумала купувати Unilever

09:04, 20 лютого 2017
1525 0

Виробник кетчупів пропонував викупити Unilever за ціною $50 за акцію.

Ілюстрація REUTERS

Компанія Kraft Heinz відмовився від планів придбати Unilever за $143 млрд через два дні після того, як наміри виробника кетчупів стали відомі. Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте такожУгода на $30 мільярдів: Johnson&Johnson купить біотехнологічну компанію Actelion

«Unilever і Kraft Heinz ставляться один до одного з великою повагою», — йдеться в спільній заяві компаній. «Kraft Heinz має повагу до культури, стратегії та лідерства Unilever», — наводить агентство текст заяви.

Про планування операції зі злиття стало відомо 17 лютого, проте тоді ж Unilever відхилила пропозицію Kraft Heinz. Виробник кетчупів пропонував викупити Unilever за ціною $50 за акцію. В Unilever ж цю пропозицію розцінили як таку, що «фундаментально недооцінює» її вартість, пише РБК.

Читайте такожУгоду зі злиття Yahoo з Verizon відклали через витік даних користувачів

Kraft Heinz зіткнулася з великими труднощами у спробах домовитися з виробником побутової хімії, повідомляють знайомі з ситуацією джерела Bloomberg. Менеджмент Unilever під час непублічних переговорів висловлював роздратування тим, що в Kraft Heinz недооцінили Unilever і не мають планів об'єднання компаній.

Акції Unilever зросли на 13% на закритті торгів в Амстердамі в п'ятницю, досягнувши рекордних $47,57 за акцію. Kraft Heinz піднялася на 11%, побивши рекорд на Нью-Йоркській біржі.

Невдала операція могла стати найбільшим злиттям у харчовому секторі, зазначає Bloomberg.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter