Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Кабмін в 2018 році хоче розмістити єврооблігації на $2 мільярда

З урахуванням розміщення урядом єврооблігацій на $2 мільярди приплив капіталу з фінрахунку в 2018 році зросте до $7,1 мільярда.

Ілюстрація REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Уряд України в 2018 році планує розмістити облігації зовнішньої державної позики на 2 мільярди доларів. Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку України.

Україна має намір залучити $1 мільярд на зовнішньому ринку восени – міністр фінансів

"З урахуванням розміщення урядом облігацій зовнішньої державної позики на загальну суму 2 мільярди доларів приплив капіталу за фінансовим рахунком у 2018 році зросте до 7,1 мільярда доларів", - йдеться у звіті.

При цьому регулятор зазначив, що в 2019 році чисте надходження капіталу зменшаться до 4,1 мільярда доларів за пікових виплат за борговими зобов'язаннями держсектора.

Як повідомляв УНІАН, Міжнародний валютний фонд очікує, що Україна наприкінці 2017 року повернеться на ринок зовнішніх комерційних запозичень і випустить єврооблігації на суму 1 мільярд доларів. За прогнозами Фонду, починаючи з 2018 року Україна щорічно залучатиме по 2 мільярди доларів на зовнішніх ринках, а у 2021 році - 3 мільярди доларів.

Теги: єврооблігації

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку