Харків продаватиме комунальне майно через Prozorro

19:21, 10 серпня 2017
Фондовий ринок
111 0

Xtрез Prozorro можна здавати майно в оренду, продавати його, а також реалізовувати послуги, наприклад, право на проведення ярмарків, розміщення реклами, атракціонів, точок харчування.

tic.kh.ua

Харківська міська рада приєднався до Меморандуму про співробітництво у сфері створення в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об'єктів державної власності, а також майна державних і комунальних підприємств, і буде продавати комунальне майно через електронний майданчик Prozorro.Продажі.

Читайте такожЛьвів продаватиме комунальне майно через Prozorro

Про це повідомила прес-служба Харківської міськради.

За словами заступника голови міськради Михайла Фатєєва, за перше півріччя 2017 року розпорядниками коштів бюджету міста всіх рівнів в електронній системі Prozorro був проведений 1 481 тендер. За допороговым закупівель за цей час місто заощадило 3,9 мільйона гривень. Фатєєв зазначив, що участь у пілотному проекті – ще один крок до того, щоб збільшити надходження до міського бюджету.

"Харків - один з лідерів у реалізації соціально-економічних реформ. Безумовно, ми розраховуємо на те, що реалізація цього проекту підвищить ефективність продажів, збільшить надходження до міського бюджету та комунальні підприємства. Сподіваємося на плідну співпрацю", - сказав Фатєєв.

У свою чергу, проектний менеджер Prozorro Олексій Соболєв підкреслив, що через систему можна здавати майно в оренду, продавати його, а також реалізовувати різні послуги, наприклад, право на проведення ярмарків, розміщення реклами, атракціонів, точок харчування.

"Шукаємо ті варіанти, в яких місту буде зручно використовувати електронні аукціони. У системі є центральна база, де розміщують лоти і інформацію про них, і комерційні майданчики, які ці дані забирають і показують своїм клієнтам. Якщо комунальне підприємство хоче щось продати, то, за статистикою, в 60% випадків через два тижні знаходить покупців", - повідомив Соболєв.

Як повідомляв УНІАН, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, державні і комунальні підприємства у липні продали через електронну систему Prozorro.Продажі активів неплатоспроможних банків та іншого майна на 667,6 мільйона гривень.

До системи для продажу комунального майна вже приєдналися Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Тернопіль та Львів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter