Надходження від малої приватизації з початку року зросли в 2 рази

15:15, 11 жовтня 2017
Фондовий ринок
27 0

Також найближчим часом стартує проект "Prozoro.Продажу", на якому буде відпрацьовано приватизація об'єктів через електронні майданчики, а вплив чиновників буде мінімізовано.

REUTERS

Надходження до державного бюджету України від малої приватизації за 9 місяців 2017 року склали 112 мільйонів гривень, що в 2 рази більше, ніж за аналогічний період 2016 року, повідомив голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров в Facebook.

Читайте такожМала приватизація: старт продажів держмайна через Prozorro очікується у вересні

"Фонд державного майна України за 9 місяців продав 107 об'єктів малої приватизації більш ніж на 112 мільйонів гривень, які вже перераховані до державного бюджету. Цей результат вдвічі перевищив показник за аналогічний період 2016 року", - написав Трубаров.

Він також зазначив, що найближчим часом стартує пілотний проект "Prozorro.Продажі", на якому буде відпрацьовано приватизація об'єктів через електронні майданчики, а вплив чиновників буде мінімізовано.

Фонд державного майна також очікує передачу 893 підприємств, визначених Міністерством економічного розвитку і торгівлі, для початку процедури приватизації.

"Зараз проводимо діалог з міністерствами, які є балансоутримувачами державних об'єктів, щоб зрушити з мертвої точки процес передачі підприємств і в 2018 році вийти на якісно новий рівень приватизації", - написав Трубаров.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці травня цього року Фонд держмайна Мінекономрозвитку і визначили перші 90 об'єктів малої приватизації для продажу через Prozorro.

Кабінет міністрів на початку травня цього року затвердив пілотний проект малої приватизації через електронний майданчик Prozorro.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter