Гройсман закликав Раду в січні прийняти законопроект про приватизацію

13:34, 22 грудня 2017
Фондовий ринок
522 0

Також прем'єр закликав депутатів прийняти законопроект з максимально прозорими правками.

фото УНІАН

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Верховну Раду в січні 2018 року прийняти у другому читанні законопроект про приватизацію, покликаний забезпечити прозору продаж нестратегічних держпідприємств. Про це прем'єр заявив в ході години запитань до уряду у Верховній Раді.

Читайте такожРада прийняла за основу новий закон про приватизацію

"Уряд вніс законопроект про приватизацію - про продаж нестратегічних державних підприємств, продаж прозорою, конкурентний та ефективний... Давайте припинимо корупцію в держкомпаніях. Давайте вже в січні підтримаємо цей законопроект", - сказав він.

Також прем'єр-міністр закликав депутатів прийняти законопроект з максимально прозорими правками.

"Я дуже просив би прийняти цей законопроект з максимально прозорими поправками депутатів", - підкреслив глава уряду.

Як повідомляв УНІАН, 9 листопада Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про приватизацію державного майна (№7066).

Схвалений у першому читанні законопроект передбачає регулювання приватизації одним законом (зараз – 7 законів), згідно з яким буде лише два типи об'єктів приватизації (замість п'яти) – великі і малі. Замість п'яти процедур приватизації пропонується залишити дві – аукціон і викуп. Великі об'єкти приватизації будуть продаватися виключно за участю авторитетних радників, а малі – через електронний майданчик Prozorro.

Головний економічний радник прем'єр-міністра України, екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош заявив про надходження близько 700 "небезпечних" правок до прийнятого Верховною Радою в першому читанні нового законопроекту про приватизацію, які можуть "знищити" його суть.

20 грудня минулого року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект "Про товариства з обмеженою відповідальністю". Законопроект дозволяє удосконалити корпоративне управління в товариствах з обмеженою відповідальністю, створювати в них наглядові ради та укладати між учасниками корпоративні договори, що сприятиме збільшенню привабливості даної форми ведення бізнесу для інвесторів. 25 травня поточного року парламент відправив законопроект на повторне друге читання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter