Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Кременчуцька міськрада залучила 25 млн грн у результаті розміщення облігацій

Кременчуцька міська рада залучила 25 млн грн у результаті розміщення облігацій внутрішніх місцевих позик серії А, повідомив емітент у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За інформацією емітента, в рамках розміщення з 11 вересня по 30 грудня 2012 року було реалізовано 5000 облігацій за номінальною вартістю. Ставка купона встановлена ​​на рівні 14% річних із щорічною виплатою відсотків. Погашення облігацій заплановане з 11 вересня по 31 грудня 2015 року. Залучені кошти міськрада планує спрямувати на фінансування програм соціально-економічного розвитку міста, у т.ч. на придбання нових тролейбусів і закупівлю атракціонів.

Як повідомляв УНІАН, за даними Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, у січні-жовтні 2012 року держрегулятор зареєстрував 11 випусків облігацій місцевих позик на 4,2 млрд грн, водночас за аналогічний період 2011 року обсяг становив 490 млн грн. Найбільшу частку в загальному обсязі минулого року зайняв випуск облігацій Київської (4,0 млрд грн), Запорізької (50 млн грн), Кременчуцької (25 млн грн) та Дніпропетровської (10 млн грн) міських рад.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку