Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Українці вже купили «військових» облігацій майже на 17 млн гривень

Уряд випустив казначейські зобов'язання «Військові» на 1,1 млрд грн, у тому числі на 100 млн грн для фізичних осіб  

REUTERS
REUTERS

Установи державного «Ощадбанку» за 27 днів - з 21 травня по 16 червня - продали «військових» облігацій на суму 16,8 млн грн, повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

«З 21 травня по 16 червня 2014 року установами Державного ощадного банку України було реалізовано казначейських зобов'язань на суму понад 16,8 млн грн, які надійшли до бюджету і спрямовані на задоволення нагальних потреб української армії», - йдеться в повідомленні.

Міністерство відзначає зростання інтересу українців до цього проекту, основним завданням якого є залучення коштів до державного бюджету для надання фінансової підтримки Збройним силам України.

При цьому, за даними Мінфіну, особливо активно казначейські зобов'язання купували жителі Києва та області, Запорізької, Харківської, Миколаївської, Львівської, Дніпропетровської, Івано-Франківської та Сумської областей.

Як повідомляв УНІАН, уряд випустив казначейські зобов'язання «Військові» на 1,1 млрд грн, у тому числі на 100 млн грн для фізичних осіб.

«Ощабанк» почав продаж зобов'язань населенню 21 травня. Кошти від продажу цих паперів у розмірі 100 млн грн будуть спрямовані на купівлю бронетранспортерів і бронежилетів. Потреби української армії у фінансуванні, згідно з оцінками Мінфіну на підставі отриманих запитів, становлять 12 млрд грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку