Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Доходи від "військових" облігацій не оподатковуються - Міндоходів

Це стосується як доходу, виплачуваного «Ощадбанком» кожні шість місяців, так і разового погашення казначейських зобов'язань.

Доходы от
Доходи від "військових" облігацій не оподатковуються / Фото УНІАН

Доходи, отримані за купонами сертифікату казначейського зобов'язання "Військові", не підлягають оподаткуванню і не включаються в загальний дохід платника, повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів, яке знаходиться в стадії реорганізації у Державну фіскальну службу.

"При виплаті фізичній особі доходу за наданими сертифікатами казначейського зобов'язання «Військові», він не підлягає оподаткуванню та не включається в загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід такого платника", - йдеться в повідомленні.

У відомстві уточнили, що це стосується як доходу, виплачуваного «Ощадбанком» кожні шість місяців (сертифікат містить чотири купони), так і разового погашення казначейських зобов'язань.

Також при продажу сертифікату на вторинному ринку інвестиційний дохід, отриманий фізичною особою, не включається до загального оподатковуваного доходу платника та не підлягає оподаткуванню.

У Мінфіні підрахували, що армії потрібно 12 млрд гривень

Як повідомляв УНІАН, уряд випустив казначейські зобов'язання «Військові» на 1,1 млрд грн, зокрема на 100 млн грн - для фізичних осіб.

"Ощадбанк" розпочав продаж казначейських зобов'язань "Військові" населенню з 21 травня. «Військові» казначейські зобов'язання, випущені Міністерством фінансів України на пред'явника в документарній формі номінальною вартістю 1 тис. грн, з відсотковою ставкою 7% річних і сплатою купонів кожні шість місяців. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 35 грн. Загальний обсяг випуску цих цінних паперів становить 100 млн грн з терміном обігу 24 місяці.

Кошти від продажу цих паперів у розмірі 100 млн грн будуть спрямовані на купівлю бронетранспортерів і бронежилетів. Потреби української армії у фінансуванні, згідно з оцінками Мінфіну на підставі отриманих запитів, становлять 12 млрд грн.

За даними Мінфіну, установи «Ощадбанку» за 27 днів - із 21 травня по 16 червня - продали "військових" облігацій на суму 16,8 млн грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку